24 تیر 1396 In اخبار 0 نظر
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزار شدن دوره آموزشی مالیات بر ارزش افزوده ویژه کارکنان اداره کل امور عشایری این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نیما مالکی در این باره اظهار داشت: دوره آموزشی مالیات بر ارزش افزوده ویژه کارکنان اداره کل امور عشایری این استان روز یکشنبه 8 اسفندماه در محل مرکز آموزش‌های تخصصی جهاددانشگاهی زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: تعداد ۳۰نفر از کارمندان و کارشناسان این اداره کل در این دوره آموزشی شرکت نمودند.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل‌های موجود در جهاددانشگاهی استان و وجود نیروهای توانمند در امر آموزش، گفت: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد سیستان و بلوچستان آمادگی خود را در خصوص آموزش مالیات بر ارزش افزوده برای مودیان مالیاتی، مدیران مالی دستگاه ها و ذیحسابان و اعضای اصناف و گروه های اقتصادی و آحاد جامعه اعلام می‌دارد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: محتوای این دوره ها دستورالعمل های مرتبط با وظایف مودیان، فرآیند و رویه های اجرایی، حسابداری مالیات بر ارزش افزوده می باشد، در این دوره ها که کاملا رایگان برگزار می شود، بسته های آموزشی و در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه پایان دوره اعطا می گردد.

بازدید 390 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.لطفا پازل زیر را کامل کنید