24 تیر 1396 In اخبار 0 نظر
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار سیستان و بلوچستان با حضور در غرفه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان در نمایشگاه و جشنواره دانشگاه پاک، فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان و این مرکز آموزش عالی را مطلوب خواند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، نمایشگاه دانشگاه پاک، جامعه پاک و زندگی سالم دوشنبه نهم اسفند ماه به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان و با همکاری دانشگاه سیستان و بلوچستان، شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و سایر نهادهای مرتبط با پیشگیری از اعتیاد در محل مجتمع فناوری پارک علم و فناوری این استان سیستان و بلوچستان افتتاح شده است.

گفتنی است مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان نیز در این نمایشگاه غرفه‌ای ایجاد و برپا کرد که مورد استقبال و بازدید خوب بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

استاندار سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه 11 اسفندماهبا حضور استاندار محترم در غرفه مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی زاهدان در نمایشگاه و جشنواره دانشگاه پاک، فعالیت‌های جهاددانشگاهی استان و این مرکز آموزش عالی را مطلوب دانست و گفت: این نهاد انقلابی در واقع فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی خوبی را در سطح استان انجام داده و می‌دهد.

بازدید 375 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.لطفا پازل زیر را کامل کنید